Otevírací doba:

Po - Pá, 8:00 - 17:00

Zavolejte nám:

+420 704 395 355

Napište nám email:

robert-cermak@email.cz

naše služby

Poskytujeme služby

Image

S čím Vám hodinový manžel pomůže? Prostě se vším co je potřeba doma opravit, přidělat, přestěhovat a upravit! Naši hodinoví manželé jsou kvalifikováni v oborech Elektrikář, Instalatér, Malíř, Lakýrník, Zedník, Obkladač a Tapetář. Kromě toho Vám nabízíme i přepravu a stěhování v naší dodávce! Toto všechno Vám nabízíme rychle, kvalitně a za rozumné ceny!

Hodinový manžel Ostrava

+
Image

Máme mnohaleté zkušenosti s pojistnými událostmi a proto víme kdo a kde Vám sjedná nejlepší pojištění domácnosti, domu, bytu atd. Už nebudete mít s proplacením havarijní situace žádný problém. Obraďte se na nás!

Pojistný poradce - Pojištění

+
Image

- Opravy a údržba elektroinstalace - Kompletní rekonstrukce bytů - Bytová jádra na klíč (elektroinstalace) - Připojení spotřebičů (elektrické sporáky, myček, praček, digestoří atd.) - Veškeré drobné opravy a montáže a rekonstrukce elektrických rozvodů - Přípojky, přihlášky, revize elektro

Elektrikářské práce

+

Poradce Otázky Odpovědi

Informace pro Vás

Raději bych se do toho být Vámi nepouštěl - pokud pod Vámi bydlí další lidé. Je velmi důležité mít funkční ventily u vodoměrů pokud si hodláte sám opravovat.
U živnostníků - jelikož mají na živnostenský list slevy. Cenu si lze sjednat předem, dle kalkulace.
Ano na danný pracovní úkon má vždy záruční servis dle zákona dva roky a na některý materiál podle výrobce. Pojištění Vám poradíme.
U havarijní události příjezd po pracovní době je automaticky účtován částkou 1500,- a dále v hodinové sazbě 390,- a po pracovní době 590,- (dle obtížnosti a délky přípryvy).
Ano, ale záleží, u jaké pojišťovny. My máme dlouholetou praxi s uplatňováním škod u pojišťoven a Víme, jaké pojištění a pojišťovna bude pro Vás optimální.
Domluvíme tu nejlepší, jelikož tyto věci známe z praxe. Stačí napsat.
NE NE NE - nikdy, výrobci neustále obněnují své výdobky a starší věci se nehodí k novým. Zárovň se nové výrobky už nedělají na opravu.
Podle Výučních Listů k Vám přijdou vždy odborníci s mnohaletou praxí ne kadeřníci v montérkách.
Pokud je havarijní událost tak ano. Jinak pouze na domluvě.
ANO - pracujeme po moravskoslezským kraji a havarijní události opravujeme do 60km okolo Ostravy.
TOPlist-instalater Ostrava Robert Čermák - Instalatér Ostrava na Firmy.cz