Pracovní doba

Po - Pá, 8:00 - 17:00

Zavolejte mi

+420 775202771

Napište mi email

instalater-ostrava@email.cz

instalater vodovodni baterie

Článek o ideálním instalatérovi v Ostravě

Ideální instalatér Ostrava pro původně vyučené horníky neexistoval. 14denní rychlokurz nikoho nenaučí, co se má naučit s klasickým výučním listem za 3 roky. Neházejte ale flintu do žita a určitě zkontaktujte instalatéra s dostatečným předstihem, abyste předešli škodám na majetku či zdraví.

Proč si najít instalatéra a najít si přátele v Ostravě

To je naprosto jasné, protože když to budete potřebovat, nebudou k dispozici žádné. Všimněte si, že v Ostravě nejsou vyučení instalatéři, ale důlní instalatéři se bojí opravovat záchody, odpadní vody, vodovodní baterie, sprchy, ventily topení, ventily, rozvody, topení a zařizovací předměty nebo ucpané záchody a mnoho dalších možností pro případnou nehodu.

Nebojte se, kontaktujte instalatéra dopředu

Představte si, že voda praskne pod dřezem, například pod hadicí baterie. Vždy najdete dvě možnosti, že nemáte rohový ventil nebo, že se rohový ventil nezavře - to se stává v 80% případů. Musíte tedy zavřít hlavní uzávěr přívodu vody a počkat na instalatéra v Ostravě, ale ten nemá čas. Kde budete brát vodu - na týden nebo 14 dní.

Největší problém nastává, když nejsou instalatéři

Ano, trubky nelze získat. Největší problém nastává, když v bytě nebo domě nefunguje hlavní ventil vody, pak jen teče a teče, protože se minimálně půl dne nezastaví. Nebo ucpané vodorovné kanalizace ve sklepě vícepatrového činžovního domu, byt nad vámi spláchne a přes záchody a vany tečou do bytu fekálie.

Další informace
TOPlist-instalater Ostrava Robert Čermák - Instalatér Ostrava na Firmy.cz