Otevírací doba

Po - Pá 7:00 - 16:00

Zavolejte nám

+420 704 395 355

Napište nám email

robert-cermak@email.cz

Image

Vítejte v v naší společnosti

25 let zkušeností

Non-stop Instalatéři Otrava - Havarijní servis

Máte havárii vody a nevíte co teď? Pomůže Vám Instalatér Ostrava! Poskytujeme havarijní pohotovost instalatérství na celém území Ostravy a to NON-STOP. Non-stop instalatéři Ostrava Vám nabízejí: • Opravy prasklého vodovodního potrubí v materiálu PPR, pozink, olovo a měď • Opravy netěsnícího potrubí • Opravy a výměny kuchyňských baterií, sprchových baterií a vanových baterií • Opravy protékajících WC, pisoárů a bidetů • Výměny van, sprchových vaniček, umyvadel a dřezů • Výměny WC, bidetů a pisoárů • Výměny a opravy boilerů, ohřívačů vody a drtičů odpadu • Čištění kanalizace v materiálech kamenina, litina a plasty KG a HT • Čištění odpadů • A další pohotovostní instalatérské práce Kromě instalatérské pohotovosti Vám nabízíme i non-stop topenáře a plynaře, kteří jsou zde pro Vás také ve dne i v noci po celé Ostravě.

Topenářské práce - servis otopných systémů Ostrava

Topenářské práce většího rozsahu - podlahové topení, radiátorové systémy - zpracování projektové dokumentace pro kotelny, radiátorové systémi či podlahové vytápění - výměny a montáže radiátorů litinových, plechových či diazinových, koupelnových žebříků a jinak specifických - montáž podlahového topení systémy REHAU, TIEMME... - výměny a opravy plynových a elektrických kotlů vč. záručního a pozáručního servisu - montáž etážového topení v materiálech MĚĎ, ALPEX, OCEL...zmražování topení - řešení úniků média topení bez sekání zdiva - regulace topného systému - montáže či úpravy menších i větších kotelen - kompletní revize kotelen vč. vypracování obsluhy kotelny - návrh ideálního způsobu vytápění dle přání zákazníka - návrh technického řešení - zpracování cenové nabídky zdarma Topenářské práce menšího rozsahu - havarijní služba - výměny termostatických hlavic, čerpadel - opravy expanzních nádob, radiátorů a potrubí - opravy úniků topného média z potrubí

Čištění kanalizace a čištění odpadů Ostrava

S ucpanými odpady a kanalizací si nedělejte hlavu, zavolejte instalatéři Ostrava a máte po problému! Vyčistíme Vám ležatou i svislou kanalizaci, a to pomocí strojního čištění, které je šetrné, efektivní a rychlé! Strojní čištění kanalizace patří v současné době k nejmodernějším metodám, které se vyznačuje maximálním výkonem, který zajistí dokonalé vyčistění ucpané kanalizace. Pro čištění větších průměrů se používá nejmodernější tlaková technologie, která splňuje všechny nároky na profesionální nasazení. Čištění odpadů Ostrava • Ucpané WC a pisoáry • Neodtékající vana či sprcha • Zanesený odpad dřezu nebo umyvadla • A dalších odpadů

Další informace

9

Odborní pracovníci

485

Šťastní klienti

489

Dokončené zakázky

19

Spouštění projektů

Často kladené dotazy

Můžete se zeptat

Raději bych se do toho být Vámi nepouštěl - pokud pod Vámi bydlí další lidé. Je velmi důležité mít funkční ventily u vodoměrů pokud si hodláte sám opravovat.
U živnostníků - jelikož mají na živnostenský list slevy. Cenu si lze sjednat předem, dle kalkulace.
Ano na danný pracovní úkon má vždy záruční servis dle zákona dva roky a na některý materiál podle výrobce. Pojištění Vám poradíme.
U havarijní události příjezd po pracovní době je automaticky účtován částkou 1500,- a dále v hodinové sazbě 390,- a po pracovní době 590,- (dle obtížnosti a délky přípryvy).
Ano, ale záleží, u jaké pojišťovny. My máme dlouholetou praxi s uplatňováním škod u pojišťoven a Víme, jaké pojištění a pojišťovna bude pro Vás optimální.
Domluvíme tu nejlepší, jelikož tyto věci známe z praxe. Stačí napsat.
NE NE NE - nikdy, výrobci neustále obněnují své výdobky a starší věci se nehodí k novým. Zárovň se nové výrobky už nedělají na opravu.
Podle Výučních Listů k Vám přijdou vždy odborníci s mnohaletou praxí ne kadeřníci v montérkách.
Pokud je havarijní událost tak ano. Jinak pouze na domluvě.
ANO - pracujeme po moravskoslezským kraji a havarijní události opravujeme do 60km okolo Ostravy.
TOPlist-instalater Ostrava Robert Čermák - Instalatér Ostrava na Firmy.cz